За рішенням суду кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу її матері, батька або у твердій грошовій сумі за вибором батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина (ч. 3 ст. 181 СКУ). Спосіб стягнення аліментів визначає той з батьків, з ким проживає дитина. Отже, спосіб стягнення аліментів, визначений рішенням суду, може бути змінений рішенням суду за позовом одержувача аліментів.

Фізособи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, зобов'язані вести облік доходів і витрат від такої діяльності (п. 178.6 ПКУ). Форма Книги, яку ведуть фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядок її ведення затверджено наказом Міндоходов від 16.09.2013 № 481.

Для початку нагадаємо, що роботодавцю, який протягом 12 календарних місяців забезпечував створення нових робочих місць, працевлаштовував на них працівників і протягом цього періоду щомісяця здійснював їм виплату заробітної плати в розмірі не менше трьох мінімальних заробітних плат за кожну людину, протягом наступних 12 календарних місяців за умови збереження рівня зарплати, щомісяця за рахунок коштів Держбюджету, компенсуються фактичні витрати в розмірі 50% суми нарахованого ЄСВ (ч. 3 ст. 24 Закону України "Про зайнятість насе ення "від 05.07.2012 р № 5067-VI).

В уточнюючому розрахунку відображаються всі заповнені рядки декларації, яка уточнюється. У графу 4 уточнюючого розрахунку переносяться показники декларації, яка уточнюється, в графі 5 відображаються всі показники декларації з урахуванням виправлених помилок, в графі 6 відображається абсолютне значення помилки по всіх заповнених в уточнюючому розрахунку рядках з відповідним знаком (+/-), в разі якщо абсолютне значення дорівнює нулю, то відповідний рядок не заповнюється.

Фізособи - довірені особи установ / підприємств - юридичних осіб, які відповідно до законодавства України отримали готівку з поточного рахунку із застосуванням корпоративного електронного платіжного засобу або особистого електронного платіжного засобу,

Якщо після складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається зміна кількості товарів / послуг (за винятком випадків повного повернення товарів), постачальник (продавець) становить розрахунок коригування до податкової накладної, в якому:

Якщо підприємство здійснює зписання витрат, що виникли в процесі закупівлі, транспортування та зберігання продукції, така продукція не може бути використана в податкових операціях в межах господарської діяльності підприємства.

Якщо суб'єкт господарювання при дистанційної продажі товару (надання послуг) отримує кошти за такий товар (надану послугу) від споживача на свій розрахунковий рахунок, то в такому випадку дані розрахунки будуть вважатися безнаціональні та зазначені розрахунки проводяться без застосування ПРО.

Показник строку 19 "Податок на прибуток, нарахований за результатами останнього (звітного) податкового періоду" податкової декларації за податком на прибуток підприємств, затверджений наказом Міністерства від 20.10.2015 р. № 897 (далі - Декларація), може мати як позитивне, так і негативне значення.

ГУ ГФС в Тернопільській області, на своєму офіційному сайті, нагадує, що законодавством України не встановлено зобов'язання укласти зовнішньоекономічний договір у письмовій формі при наданні суб'єкта господарювання-резидентом послуг нерезидентам через Інтернет.

Страница 1 из 3

Бухгалтерський календар