21 грудня в Україні запрацював Електронний кабінет водія

Відтепер водії можуть зайти у свій е-Кабінет, обравши зручний для себе порядок електронної ідентифікації, та з комфортом користуватися низкою послуг, переведених у зручний онлайн-формат.

 

Приміром, громадянин може:

 

- переглянути інформацію про свої посвідчення водія (національне та міжнародне);

 

- дізнатися всю актуальну інформацію про свої транспортні засоби (технічні характеристики, право власності, історії авто);

 

- перевірити, чи накладені обтяження на ТЗ;

 

- оперативно одержати повну інформацію про адмінпорушення.

 

Бухгалтерские услуги Киев

Обслуговування ФОП

Ведення обліку ТОВ

 

Онлайн-сервіс доступний на сайті e-driver.hsc.gov.ua та на Урядовому порталі у розділі "Електронні послуги". Доступ до е-Кабінету здійснюватиметься за допомогою цифрового підпису, BankID або MobileID. Аби скористатися всіма перевагами Кабінету, необхідно пройти електронну ідентифікацію.

 

Революційним нововведенням стала можливість перевірити будь-який транспортний засіб за VIN-кодом, що неабияк зручно під час купівлі-продажу авто. Так, безкоштовно можна дізнатися про останню операцію з транспортним засобом, дату та місце його останньої реєстрації, рік випуску та загальні технічні характеристики.

 

За 45,68 грн. користувачам Електронного кабінету водія стане доступною інформація про кількість попередніх власників, участь авто у ДТП, наявність заборони на продаж або обтяжень, страхування тощо.

Варто почитати

K2 calendar

« Июль 2020 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31