Працюємо виключно по безналу: чи потрібна касова книга та ліміт готівки?

Якщо підприємство працює тільки по безготівковому розрахунку, то заводити касову книгу та затверджувати ліміт готівки не потрібно. Про це повідомили фахівці ГУ ДФС у Львівській області, посилаючись на визначення касових операцій, наведене у п. 3 Положення № 148: Касові операції - операції суб'єктів господарювання між собою та з фізичними особами, пов'язані з прийманням і видачею готівки під час проведення розрахунків через касу з відображенням цих операцій у відповідних книгах обліку, а касова книга - документ установленої форми, що застосовується для здійснення первинного обліку готівки в касі.

K2 calendar

« Август 2019 »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31