Бухгалтерські послуги для юридичніх осіб, супровід ТОВ, бухгалтер віддалено

Содержание материала

Бухгалтерські послуги для юридичних осіб - найбільш популярна послуга нашої компанії. Надавати бухгалтерські послуги юридичним особам не проста задача, тому що охоплює декілька видидів обліку: бухгалтерский, податковий та кадровий. 

 Вартість бухгалтерського обслуговування юридичної особи, аутсорсінг ТОВ, бухгалтер для ТОВ віддалено

Назва послуги

Юридична особа на єдиному податку

Юридична особа на загальних умовах (без ПДВ)

Юридична особа, ТОВ на загальній системі (з ПДВ)

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

1-20 операцій 2000 2000 2400
21-50 3000 3000 3600
51-80  4800 4800 5760
81-120 6000 6000 7200
більше 120 - кожні наступні 20 операцій 400 400 480

 

* Операція - бухгалтерська операція (документ), проведена в бухгалтерській програмі, на підставі якої змінилися показники даних, податкова накладна, зареєстрована в ЄРПН, платіжне доручення, якщо такий документ набираємо ми. За результатами звітного періоду обов'язково надається звіт про проведені операції в бухгалтерській програмі і затверджується обсяг наданих послуг.

 

Замовьте зворотній звязок 

Залиште свій номер, емейл та повідомлення

Вартість обслуговування юридичної особи включає в себе виконання наступних робіт: 

 • Відображення первинних документів
 • Нарахування заробітної плати 2 спів робітниками
 • Складання декларації з податку на прибуток, ПДВ, 1ДФ
 • Складання звітності по ЄСВ
 • Складання фінансової звітності
 • Здача звітності в електронному вигляді
 • Консультації по бухгалтерському і податковому обліку
 • Реєстрація податкових накладних в ЄРПН

Вартість додаткових бухгалтерських послуг для юридичних осіб, аутсорсінг ТОВ

Назва послуги

Юридична особа

на єдиному податку

Юридична особа

на загальній сиситемі оподаткування (без ПДВ)

Юридична особа

на загальній системі оподаткування  (з ПДВ)

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

ВЭД Плюс 20% Плюс 20% Плюс 20%
Кадровий облік 200/1 співробітник 200/1 співробітник 200/1 співробітник
Консультації по телефону 300/1год 300/1год 300/1год
Представництво інтересів (звірки і т.д.) Договірна Договірна Договірна
Відновлення бухгалтерського / податкового обліку Договірна Договірна Договірна
Аналіз фінансового стану Договірна Договірна Договірна

 Бухгалтерські послуги для юридичних осіб. Ведення обліку ТОВ. Бухгалтер віддалено. Аутсорсінг. / бухгалтерские услуги юридическим лицам

Для того, щоб максимально сконцентруватися на основній роботі компанії і розвитку бізнесу, багато керівників віддають частину функцій зовнішнім організаціям з певною спрямованістю. Так в умовах нинішньої економічної ситуації високим попитом користуються бухгалтерські послуги для юридичних осіб, що надаються зовнішніми компаніями на умовах аутсорсингу.

Ні для кого не секрет, що запорука спокійної і продуктивної роботи - це грамотне ведення всієї необхідної документації, здача бухгалтерських і фінансових звітів, представництво в інстанціях, кадровий облік і багато іншого. Сучасні бізнесмени давно підрахували, що утримувати штат бухгалтерів і їх помічників, забезпечувати робочі місця та сплачувати податки за працівників невигідно для підприємства, інша справа найманий бухгалтер із зовнішнього компанії.

Бухгалтерська компанія ТОВ Хоттей-7 надає бухгалтерські послуги для юридичних осіб на вигідних умовах. Ми команда професіоналів, які неухильно стежать за швидкоплинними положеннями і законами в області бухгалтерії і фінансово-правових відносин.

Ми пропонуємо послуги бухгалтера на максимально вигідних умовах, з повною відповідальністю за ведення всієї документації по компанії. Ми також можемо представляти ваші інтереси в державних інстанціях, банках, оформляти на роботу співробітників і багато іншого.

Співпрацюючи з нами, ви можете бути спокійні за весь документообіг компанії.

Бухгалтерський супровід ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю - досить поширений вид організаційно-правового господарювання в Україні. Згідно законодавства, всі ТОВ зобов'язані вести документальний господарський облік, або бухгалтерський облік.

Наша компанія надає широкий спектр бухгалтерських послуг для організацій і приватних підприємців. Наші клієнти можуть отримати кваліфіковані консультації по постановці бухгалтерського обліку або допомогу у веденні документообігу та підготовці звітності відповідно до вимог закону. Бухгалтерські послуги для ТОВ можемо надавати як на разовій, так і на постійній основі.

Кваліфіковані бухгалтерські послуги для ТОВ

Бухгалтерський супровід ТОВ має на увазі передачу повноважень по веденню бухобліку сторонньої організації. Даний вид взаємодії між замовником (ТОВ) і незалежною компанією бухгалтерів називається бухгалтерським аутсорсингом. Замовник отримує повноцінні бухгалтерські послуги будь-якої складності без необхідності утримувати відділ бухгалтерії, користуючись послугами бухгалтерів лише при необхідності.

Бухгалтерський аутсорсинг для ТОВ - це розумне і вигідне ведення бізнесу

Крім надання послуг організаціям та юридичним особам, ми спеціалізуємося на веденні, постановці, відновлення бухобліку для товариств з обмеженою відповідальністю. Замовивши ведення обліку у нас, ви отримуєте комплексне бухгалтерське обслуговування - від аналізу та відновлення первинної бухгалтерської документації до здачі фінансової та податкової звітності і спілкування з контролюючими органами.

Якісні бухгалтерські послуги, що надаються нашими висококваліфікованими бухгалтерами, можуть бути корисні керівникам або власникам ТОВ (товариств з обмеженою відповідальністю). Довіривши нам бухгалтерський супровід, ви можете зосередитися на власному бізнесі, але при цьому завжди маючи можливість в будь-який момент проконтролювати дії наших співробітників.

Бухгалтерський супровід ТОВ - переваги

 1.  Висока якість бухгалтерських послуг. Наші бухгалтера, маючи накопичений досвід практичної роботи з великими обсягами інформації, постійно поповнюють свої знання і стежать за змінами в законодавстві.
 2.  Економія коштів. Бухгалтерські послуги на аутсорсинг дозволяють заощадити на штаті бухгалтерії, покупці оргтехніки, програмного забезпечення і обладнанні офісу. Ви оплачуєте тільки отримані бухгалтерські послуги.
 3.  Гарантія позитивних підсумків роботи. Підписаний з нами договір обумовлює всі моменти нашої співпраці (строки, форма бух. Супроводу, особливості ведення обліку, штрафи та ін.)
 4.  Повна конфіденційність. Нерозголошення комерційної і службової інформації - обов'язкова умова нашої співпраці, закріплене в договорі на бухгалтерське обслуговування вашої компанії.
 5.  Комплексне бухгалтерське обслуговування ТОВ. Наша компанія може надавати додаткові послуги і консультаційну допомогу для вирішення питань, що виникли під час ведення обліку у вашій фірмі.

 

Одним з головних переваг співпраці ТОВ з досвідченими бухгалтерами є оптимізація витрат та консультації щодо вибору підходящої системи оподаткування. Грамотний бухгалтер допоможе скоротити витрати компанії і отримати потужну конкурентну перевагу під час кризи, діючи виключно в рамках закону.

Система оподаткування в області бухгалтерського і податкового обліку досить складна в Україні, в ній є прогалини і суперечності, не описані законодавством. Тому ведення бухгалтерського обліку ТОВ кваліфікованими бухгалтерами - це спосіб не тільки заощадити, але і уникнути безлічі проблем.

Некомпетентність і незнання нововведень в законодавстві може загрожувати штрафними санкціями. Тому допомога професіоналів у веденні обліку на ТОВ - краще рішення, яке може прийняти далекоглядний керівник. Звертайтеся до нас, і ви отримаєте бухгалтерські послуги для ТОВ на найвищому рівні.

 


Общество с ограниченной ответственностью – достаточно распространенный вид организационно-правового хозяйствования в Украине. Согласно законодательства, все ООО обязаны вести документальный хозяйственный учет, или бухгалтерский учет.

Наша компания предоставляет широкий спектр бухгалтерских услуг для организаций и частных предпринимателей. Наши клиенты могут получить квалифицированные консультации по постановке бухгалтерского учета или помощь в ведении документооборота и подготовке отчетности в соответствии с требованиями закона. Бухгалтерские услуги для ООО можем оказывать как на разовой, так и на постоянной основе.

Квалифицированные бухгалтерские услуги для ООО

Бухгалтерское сопровождение ООО подразумевает передачу полномочий по ведению бухучета сторонней организации. Данный вид взаимодействия между заказчиком (ООО) и независимой компанией бухгалтеров называется бухгалтерским аутсорсингом. Заказчик получает полноценные бухгалтерские услуги любой сложности без необходимости содержать отдел бухгалтерии, пользуясь услугами бухгалтеров лишь при необходимости.

Бухгалтерский аутсорсинг для ООО - это разумное и выгодное ведение бизнеса

Помимо оказания услуг организациям и юридическим лицам, мы специализируемся на ведении, постановке, восстановлении бухучета для обществ с ограниченной ответственностью. Заказав ведение учета у нас, вы получаете комплексное бухгалтерское обслуживание – от анализа и восстановления первичной бухгалтерской документации до сдачи финансовой и налоговой отчетности и общения с контролирующими органами.

Качественные бухгалтерские услуги, предоставляемые нашими высококвалифицированными бухгалтерами, могут быть полезны руководителям или владельцам ООО (обществ с ограниченной ответственностью). Доверив нам бухгалтерское сопровождение, вы можете сосредоточиться на собственном бизнесе, но при этом всегда имея возможность в любой момент проконтролировать действия наших сотрудников.

Бухгалтерское сопровождение ООО - преимущества

1. Высокое качество бухгалтерских услуг. Наши бухгалтера, имея накопленный опыт практической работы с большими объемами информации, постоянно пополняют свои знания и следят за изменениями в законодательстве.

2. Экономия средств. Бухгалтерские услуги на аутсорсинге позволяют сэкономить на штате бухгалтерии, покупке оргтехники, программного обеспечения и оборудовании офиса. Вы оплачиваете только полученные бухгалтерские услуги.

3. Гарантия положительных итогов работы. Подписанный с нами договор оговаривает все моменты нашего сотрудничества (сроки, форма бух. сопровождения, особенности ведения учета, штрафы и др.)

4. Полная конфиденциальность. Неразглашение коммерческой и служебной информации - обязательное условие нашего сотрудничества, закрепленное в договоре на бухгалтерское обслуживание вашей компании.

5. Комплексное бухгалтерское обслуживание ООО. Наша компания может предоставлять дополнительные услуги и консультационную помощь для решения вопросов, возникших во время ведения учета в вашей фирме.

Одним из главных преимуществ сотрудничества ООО с опытными бухгалтерами является оптимизация расходов и консультации по выбору подходящей системы налогообложения. Грамотный бухгалтер поможет сократить расходы компании и получить мощное конкурентное преимущество во время кризиса, действуя исключительно в рамках закона.

Система налогообложения в области бухгалтерского и налогового учета достаточно сложная в Украине, в ней есть пробелы и спорные моменты, не описанные законодательством. Поэтому ведение бухгалтерского учета ООО квалифицированными бухгалтерами – это способ не только сэкономить, но и избежать множества проблем.

Некомпетентность и незнание нововведений в законодательстве может грозить штрафными санкциями. Поэтому помощь профессионалов в ведении учета на ООО – лучшее решение, которое может принять дальновидный руководитель. Обращайтесь к нам, и вы получите бухгалтерские услуги для ООО на самом высоком уровне.

Варто почитати