Бухгалтерські послуги для ФОП, бухгалтерія для пп

Содержание материала

Бухгалтерськи послуги для ФОП - первинний облік, кадровий облік та багато іншого..

 Ціни на ведення ФОП Київ, вартість бухгалтерського обслуговування приватних підприємців

Назва послуги

ФОП на єдиному податку

(I, II, III группа)

ФОП на загальній сиситемі (без ПДВ)

ФОП на загальній системі оподаткування (з ПДВ)

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

1-20 операцій 2000 2000 2400
21-50 3000 3000 3600
51-80  4800 4800 5760
81-100 6000 6000 7200

більше 120 -

кожні наступні 20 операцій

400 400 480

 

* Операція - бухгалтерська операція (документ), проведена в бухгалтерській програмі, на підставі якої змінилися показники даних, податкова накладна, зареєстрована в ЄРПН, платіжне доручення, якщо такий документ набираємо ми. За результатами звітного періоду обов'язково надається звіт про проведені операції в бухгалтерській програмі і затверджується обсяг наданих послуг.

Замовьте зворотній звязок 

Залиште свій номер, емейл та повідомлення

 

Вартість обслуговування ФОП включає в себе виконання наступних робіт: 

 • Відображення первинних документів в обліку
 • Нарахування заробітної плати 2 співробітниками
 • Складання декларації про доходи СПД, ПДВ, 1ДФ
 • Складання звітності по ЄСВ
 • Складання фінансової звітності
 • Здача звітності в електронному вигляді
 • Консультації по бухгалтерському і податковому обліку 

Ціни  на Додаткові бухгалтерські послуги для ФОП

Назва послуги

Єдиний податок

Загальна сиситема (без ПДВ)

Загальна система (з ПДВ)

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

Ціна (гривень) в міс.

ВЭД Плюс 20% Плюс 20% Плюс 20%
Кадровий облік ФОП 200/1 співробітник 200/1 співробітник 200/1 співробітник
Консультації по телефону 300/1год 300/1год 300/1год
Представництво інтересів у ході перевірок(звірки і т.д.) Договірна Договірна Договірна
Відновлення бухгалтерського / податкового обліку Договірна Договірна Договірна
Аналіз фінансового стану Договірна Договірна Договірна

 Бухгалтерські послуги для ФОП, ведення бухгалтерії приватних підприємців, бухгалтер для ФОП віддалено.

Відкриваючи власну справу, кожен молодий підприємець задається безліччю питань про організацію бізнесу, оптимізацію витрат і збільшення прибутку. Важливим питанням є якісне ведення бухгалтерського обліку, пошук оптимальної системи оподаткування і багато інших аспектів успішного ведення бізнесу. Чи варто говорити, що наймати штат бухгалтерів і юристів - дуже дороге задоволення, особливо на етапі стартапу, тому все більшим попитом користуються послуги бухгалтера для ФОП що надаються зовнішньою компанією.

Компанія ТОВ Хоттей-7 створена спеціально для допомоги молодим підприємцям. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в підготовці всіх документів, ми надамо консультації, щодо всіх питань по реєстрації СПД, відкриття рахунку в банку, вибору системи оподаткування та грамотного ведення бухгалтерського та податкового документообігу. Більш того, ми самостійно можемо представляти ваші інтереси у всіх інстанціях, подавати документи на реєстрацію підприємства, в той час як ви займаєтеся організацією і розвитком власної справи.

Бухгалтерські послуги для СПД на умовах аутсорсингу - це спосіб оптимізувати витрати на обслуговування бізнесу і бути спокійним, адже всі ваші справи будуть в повному порядку. Найманий бухгалтер бере на себе всю відповідальність за ведення документації, своєчасну здачу звітності та сплату податків.

Фізичним особам - підприємцям пропонуємо бухгалтерський супровід у форматі аутсорсингу. Скориставшись нашою послугою, ви зможете повністю віддатися бізнесу, а взаємодія з контролюючими органами передасте нашим фахівцям.

Ведення бізнесу фізичною особою-підприємцем передбачає обов'язкову бухгалтерську звітність перед Державною фіскальною службою навіть в тому випадку, якщо ваш бізнес невеликий і не має найнятих на роботу співробітників.

У малого бізнесу буде більше шансів на успіх, якщо його власник буде розумно витрачати прибуток. Тому замість того, щоб приймати в штат дорогого кваліфікованого бухгалтера, з супутніми видатками на забезпечення його всім необхідним для роботи, можна вибрати послугу - бухгалтерський супровід для ФОП.

Таким способом ви забезпечите свій бізнес від помилок, що тягнуть за собою згодом штрафні санкції, адміністративну або кримінальну відповідальність. Наша пропозиція щодо ведення обліку буде актуально для власників невеликих магазинів, СТО або салонів краси з невеликою кількістю співробітників.

Що являє собою бухгалтерський аутсорсинг?

Бухгалтерський аутсорсинг - це передача ведення бухобліку фахівцям незалежної компанії, вироблена на підставі укладеного договору. Даний вид діяльності включає організацію і ведення бухобліку, складання звітності для ФОП і для її надання у відповідні контролюючі органи.

Бухгалтерський аутсорсинг - досить складний бізнес-процес, так як в ньому передбачається одночасне керування відразу декількома процесами. Вирішивши скористатися послугою бухгалтерського супроводу від нашої компанії, ви отримуєте в допомогу високопрофесійних фахівців - бухгалтерів

Переваги професійного бухгалтерського супроводу

Аутсорсинг в бізнесі, як метод оптимізації діяльності підприємства, найбільш успішно проявив себе саме в бухгалтерській сфері (відновлення податкового і бухгалтерського обліку, внутрішній аудит, податковий, фінансовий аудит і т.д.).

Звільнившись від необхідності самостійно вести бухгалтерський облік, з ФОП знімається вся тяганина з паперами, а ще, що не менш важливо - частина відповідальності. Так як помилки, допущені бухгалтерами підрядника, і що призвели до штрафів, повністю відшкодовуються компанією, з якою ви підписали контракт на бухгалтерський супровід ФОП.

Крім того, віддалена бухгалтерія дозволяє скоротити витрати на внутрішній штат бухгалтерського відділу та системного адміністратора. Витрати на бухгалтерський супровід ФОП будуть істотно нижче.

При самостійному веденні бухобліку фізичній особі-підприємцю (ФОП) необхідно виконати наступні умови:

 • Найняти бухгалтера або, при великому обсязі документації, створити цілий бухгалтерський відділ;
 • Купити оргтехніку;
 • Обладнати офіс для штатних співробітників і розміщення апаратури;
 • Купити бухгалтерський софт і обслуговування, або ж найняти системного адміністратора.

Будь прорахунок в роботі власного штату, і ваша бухгалтерія стає збитковою. Одне лише використання неліцензійної версії програмного забезпечення загрожує чималим штрафом, конфіскацією обладнання і навіть кримінальною відповідальністю. Піратський софт, скопійований з одного комп'ютера на інший може обійтися в кругленьку суму. Набагато надійніше і вигідніше вдатися до послуг досвідчених фахівців, підкріпивши ваша співпраця договором.

Ведення обліку професійними бухгалтерами з великим досвідом роботи

Ті замовники, які вже скористалися послугою «бухгалтерські послуги від професіоналів», відзначили значні позитивні зміни в роботі підприємства.

У перелік бухгалтерських послуг входить:

 • Ведення обліку відповідно до певної системою оподаткування;
 • Оптимізація і зменшення витрат на податки (не виходячи за рамки правового поля);
 • Аналіз та виправлення помилок, знайдених в бухгалтерських документах;
 • Постановка і відновлення бухобліку;
 • Внутрішній, податковий, фінансовий аудит;
 • Консультаційна допомога.

Ведення обліку для невеликих підприємств

Якщо ваш бізнес невеликий, або ви - самозайнята особа, і працюєте без найнятого штату, самостійне ведення обліку цілком можливо. Але є певні моменти, які потребують масштабного обліку. Для цього вам буде потрібно касовий апарат з професійною системою обліку (наприклад, 1С), щоб вводити інформацію і готувати податкову звітність.

Якщо вам необхідна організація такої роботи, наша компанія може надати вам консультаційні послуги. Таким способом ви будете самостійно вести облік, а при виникненні певних проблем - звертатися за консультацією до фахівців.

Скільки коштують бухгалтерські послуги

Вартість послуг з бухгалтерського супроводу залежить від обсягу роботи, яку ви хочете доручити нашому бухгалтеру. Вартість ведення обліку також залежить від тривалості періоду, під час якого будуть надаватися послуги бухгалтерського супроводу, виду оподаткування і кількості додаткових послуг, що замовляються.

Бухгалтерський супровід віддалено - це надійний і повністю контрольований процес

Послуги бухобліку віддалено передбачають доступ клієнта до робочої програми обліку. Маючи комп'ютер з доступом в інтернет, клієнт може в будь-який момент зайти в робочий кабінет веб-системи управління. Ввівши персональний логін і пароль, можна перевірити роботу бухгалтерів, зробити резервне копіювання бази даних, запросити звіт - тобто, повністю контролювати роботу віддаленої бухгалтерії.

Думаєте, кому довірити бухгалтерський супровід? Не сумнівайтеся, довірте цю справу нам! Кваліфікована підтримка, надана нашими професіоналами, дозволить вам не переживати про фінансовий стан свого підприємства.

 


Физическим лицам – предпринимателям предлагаем бухгалтерское сопровождение в формате аутсорсинга. Воспользовавшись нашей услугой, вы сможете полностью отдаться бизнесу, а взаимодействие с контролирующими органами передадите нашим специалистам.

Ведение бизнеса физическим лицом-предпринимателем предусматривает обязательную бухгалтерскую отчетность перед Государственной фискальной службой даже в том случае, если ваш бизнес невелик и не имеет нанятых на работу сотрудников.

У малого бизнеса будет больше шансов на успех, если его владелец будет разумно тратить прибыль. Поэтому вместо того, чтобы принимать в штат дорогостоящего квалифицированного бухгалтера, с сопутствующими расходами на обеспечение его всем необходимым для работы, можно выбрать услугу – бухгалтерское сопровождение для ФЛП.

Таким способом вы обезопасите свой бизнес от ошибок, влекущих впоследствии штрафные санкции, административную или уголовную ответственность. Наше предложение по ведению учета будет актуально для владельцев небольших магазинов, СТО или салонов красоты с небольшим количеством сотрудников.

Что представляет собой бухгалтерский аутсорсинг?

Бухгалтерский аутсорсинг – это передача ведения бухучета специалистам независимой компании, производимая на основании заключенного договора. Данный вид деятельности включает организацию и ведение бухучета, составление отчетности для ФЛП и для ее предоставления в соответствующие контролирующие органы.

Бухгалтерский аутсорсинг – достаточно сложный бизнес-процесс, так как в нем предусматривается одновременное управление сразу несколькими процессами. Решив воспользоваться услугой бухгалтерского сопровождения от нашей компании, вы получаете в помощь высокопрофессиональных специалистов – бухгалтеров

Преимущества профессионального бухгалтерского сопровождения

Аутсорсинг в бизнесе, как метод оптимизации деятельности предприятия, наиболее успешно проявил себя именно в бухгалтерской сфере (восстановление налогового и бухгалтерского учета, внутренний аудит, налоговый, финансовый аудит и т.д.).

Освободившись от необходимости самостоятельно вести бухгалтерский учет, с ФЛП снимается вся волокита с бумагами, а еще, что немаловажно – часть ответственности. Так как ошибки, допущенные бухгалтерами подрядчика, и приведшие к штрафам, полностью возмещаются компанией, с которой вы подписали контракт на бухгалтерское сопровождение ФЛП.

Кроме того, удаленная бухгалтерия позволяет сократить расходы на внутренний штат бухгалтерского отдела и системного администратора. Затраты на бухгалтерское сопровождение ФЛП будут существенно ниже.

При самостоятельном ведении бухучета физическому лицу-предпринимателю (ФЛП) необходимо выполнить следующие условия:

        Нанять бухгалтера или, при большом объеме документации, создать целый бухгалтерский отдел;

        Купить оргтехнику;

        Оборудовать офис для штатных сотрудников и размещения аппаратуры;

        Купить бухгалтерский софт и обслуживание, или же нанять системного администратора.

Любой просчет в работе собственного штата, и ваша бухгалтерия становится убыточной. Одно лишь использование нелицензионной версии программного обеспечения грозит немалым штрафом, конфискацией оборудования и даже уголовной ответственностью. Пиратский софт, скопированный с одного компьютера на другой может обойтись в кругленькую сумму. Гораздо надежнее и выгоднее прибегнуть к услугам опытных специалистов, подкрепив ваше сотрудничество договором.

Ведение учета профессиональными бухгалтерами с большим опытом работы

Те заказчики, которые уже воспользовались услугой «бухгалтерские услуги от профессионалов», отметили значительные благоприятные изменения в работе предприятия.

В перечень бухгалтерских услуг входит:

        Ведение учета в соответствии с определенной системой налогообложения;

        Оптимизация и уменьшение расходов на налоги (не выходя за рамки правового поля);

        Анализ и исправление ошибок, найденных в бухгалтерских документах;

        Постановка и восстановление бухучета;

        Внутренний, налоговый, финансовый аудит;

        Консультационная помощь.

Ведение учета для небольших предприятий

Если ваш бизнес невелик, или вы – самозанятое лицо, и работаете без нанятого штата, самостоятельное ведение учета вполне возможно. Но есть определенные моменты, требующие масштабного учета. Для этого вам потребуется кассовый аппарат с профессиональной системой учета (например, 1С), чтобы вводить информацию и готовить налоговую отчетность.

Если вам необходима организация такой работы, наша компания может предоставить вам консультационные услуги. Таким способом вы будете самостоятельно вести учет, а при возникновении определенных проблем – обращаться за консультацией к специалистам.

Сколько стоят бухгалтерские услуги

Стоимость услуг по бухгалтерскому сопровождению зависит от объема работы, которую вы хотите поручить нашему бухгалтеру. Стоимость ведения учета также зависит от длительности периода, во время которого будут оказываться услуги бухгалтерского сопровождения, вида налогообложения и количества дополнительных заказываемых услуг.

Бухгалтерское сопровождение удаленно – это надежный и полностью контролируемый процесс

Услуги бухучета удаленно предусматривают доступ клиента к рабочей программе учета. Имея компьютер с доступом в интернет, клиент может в любой момент зайти в рабочий кабинет веб-системы управления. Введя персональный логин и пароль, можно проверить работу бухгалтеров, сделать резервное копирование базы данных, запросить отчет – то есть, полностью контролировать работу удаленной бухгалтерии.

Думаете, кому доверить бухгалтерское сопровождение? Не сомневайтесь, доверьте это дело нам! Квалифицированная поддержка, предоставленная нашими профессионалами, позволит вам не переживать о финансовом состоянии своего предприятия.

Варто почитати