Бухгалтерське обслуговування торгової компанії

Содержание материала

Важливість бездоганного ведення бухгалтерської діяльності на підприємстві важко переоцінити, адже від цього залежить успішність і прибутковість будь-якої компанії. Проте хороші фахівці сьогодні - на вагу золота, і знайти такого співробітника, щоб досконально розбирався в усіх тонкощах бухобліку та податкового законодавства, досить складно.

Але вихід є - аутсорсингові бухгалтерські послуги. ТОВ Хоттей-7 складається з злагодженого штату фахівців, які з готовністю і високим професіоналізмом забезпечать якісне бухгалтерське обслуговування торгової компанії.

 

 

Бухгалтерские услуги Киев от ТОВ Хоттей-7 - довірте ведення бухгалтерського обліку професіоналам!

Наші принципи:

• конфіденційність,

• відповідальність,

• професіоналізм.

 

Що включає послуга «Бухгалтерське обслуговування торгових підприємств»:

  • Бухгалтерський облік «з нуля» новоствореної торгової компанії;
  • Поточна бухгалтерська діяльність;
  • Відновлення бухобліку за минулі звітні періоди;
  • Аналіз відповідності бухгалтерської документації вимогам законодавства;
  • Організація і ведення бухобліку в зручній для клієнта програмі;
  • Контроль роботи бухгалтерської діяльності з доступом в бухгалтерську базу даних підприємства;
  • Підготовка звітів за певний звітний період для податкової служби, органів статистики та ін., Їх здача;
  • Складання річного звіту підприємства.

 

Бухгалтерське обслуговування торгової компанії

Підприємство оптової та роздрібної торгівлі, незалежно від форми власності (ТОВ, Товариство з обмеженою відповідальністю або індивідуальний підприємець) і режиму оподаткування (загальний, спрощений) - в обов'язковому порядку вимагає ведення бухгалтерського обліку.

Чому важливо вести бухгалтерський облік?

Економія на бухгалтерському обслуговуванні фірми - це ризик для бізнесу. Будь-яка несподівана або планова перевірка може обернутися серйозними проблемами для підприємства.

Головні позиції, на які направлено бухгалтерське обслуговування торгового підприємства - облік товарних запасів і облік дебіторської та кредиторської заборгованості.

Дані податкового обліку, як і інформація по складських запасів, вимагають точності і своєчасного відображення операцій з товарами в бухгалтерському балансі. Навіть торгова компанія зі спрощеною системою оподаткування зобов'язана надавати податкову службу ці відомості.

Крім цього, обов'язковою умовою для отримання банківського кредиту є надання бухгалтерського балансу. Складання річного звіту, допомогу в складанні актів звірки, уточнення взаєморозрахунків з контрагентами - всі ці моменти включає бухгалтерське обслуговування.

Бухгалтерський і податковий облік - важлива сфера діяльності торгового підприємства.

Далекоглядний керівник, щоб уникнути неприємних наслідків перевірок (а це можуть бути не тільки штрафні санкції, а й заклад кримінальної справи), довірить це складну місію виключно професіоналам.

Бухгалтери ТОВ Хоттей-7 мають досвід ведення бухгалтерського обліку оптових і роздрібних торгових підприємств і гарантують якісне бухгалтерське обслуговування вашого бізнесу.

Варто почитати