Бухгалтерське обслуговування у медицині, бухгалтерское обслуживание в медицине Киев Украина

Содержание материала

Бухгалтерський облік в медицині має власну специфіку. На надання медичних послуг необхідно отримати ліцензію, і в разі виявлення порушень і некоректного обліку фінансово-господарської діяльності ця ліцензія може бути відкликана.


Тому вкрай важливо на початку діяльності комерційного медичного підприємства грамотно сформувати облікову політику, яка задасть напрямок ведення обліку з оптимальним застосуванням норм законодавства. Облікова політика затверджується наказом керівництва, в ній повинні бути закріплені правила ведення бухгалтерського обліку із суворим дотриманням законодавчого регламенту. Документ може формуватися як бухгалтером медустанови, так і профільним фахівцем на аутсорсингу.

Бухгалтерське обслуговування у медицині, бухгалтерское обслуживание в медицине Киев Украина

Ознайомитись з цінами на бухгалтерське обслуговування, бухгалтерські послуги.


Особливості бухобліку в медичній галузі


Бухоблік медклініки вимагає суворого контролю за обліком медикаментів і витратних матеріалів. Процес закупівлі, видача фахівцям в кабінети, списання - все це повинно бути відображено в бухгалтерських документах. Медустановою розробляються витратні норми на кожну позицію, і кожен працівник веде журнал обліку, згідно з яким складається щомісячний звіт і здається в бухгалтерію, де всі ці відомості узагальнюються і проводиться списання.
Крім того, існує необхідність обов'язковість регулярної інвентаризації складу медпрепаратів та інших витратних матеріалів, особливий облік і контроль ведеться щодо засобів особливого призначення (психотропних, наркотичних речовин).
Великий обсяг роботи бухгалтерії доводиться на облік обладнання. Медустанову його купує, бере в кредит, отримує від спонсорів, і починає його амортизацію тільки після постановки на облік. При цьому бухгалтерією вибирається спосіб обліку.

Ціни на бухгалтерське обслуговування у м. Київ 

 

Це може бути:
• лінійний спосіб обліку,
• в пропорції з об'ємом послуг, що надаються,
• відповідно зменшуваного залишку,
• за терміном давності корисного вживання.


Головним завданням бухгалтерії є правильність оформлення надходження препаратів і матеріалів, їх витрачання, списання. Всі ці заходи повинні бути відображені в парі матеріально-виробничих запасів, а при постановці на облік перевірені накладні від постачальників, які свідчать про кількість і якість отриманих лікарських засобів.
Списання матеріально-виробничих запасів проводять відповідно до методом, викладеним в обліковій політиці підприємства: в порядку черговості, по вартості одиниці товару, за середньою вартістю.
Необхідно вести строгий моніторинг термінів придатності витратних матеріалів та препаратів. Прострочені медикаменти та ін. Списують стандартним шляхом з складанням відповідного акту.
Устаткування - окрема категорія бухгалтерського обліку, де кожна одиниця має власний статус інвентарного об'єкта. Оприбуткування обладнання фіксується актом прийому-передачі, також в переліку даних повинна бути підкріплена накладна з інформацією про постачальника, найменування та вартості кошти.


Податковий облік в медичній установі


Підприємства медичної сфери мають стандартні зобов'язання платників податків. Спосіб оподаткування визначає особливості податкового обліку: чи слід розраховувати окремо платежі по податках або сплачувати єдиний податок.
Бухгалтерія медустанови веде і податковий облік за зарплатою і обов'язковим страховим внескам.

Бухгалтер в медзакладі має не просто бути професіоналом і використовувати в роботі спеціальні знання в сфері бухгалтерського та податкового обліку, а й мати чітке уявлення про всі нюанси надання медичних послуг.

Отримати пропозицію на бухгалтерське обслуговування  +38 099 7894889