Содержание материала

Проведення перевірок контролюючих органів - один з видів державного контролю. Перевірка податковою службою найчастіше служить серйозним випробуванням навіть для законослухняного платника податків, так як перевіряє сторона керується наміром витягти з його підприємства максимальну фінансову користь, користуючись заплутаним і суперечливим податковим законодавством.

 

Щоб самостійно підготуватися до успішної перевірки, слід досконально вивчити податкове право і особливості податкового законодавства, а зробити це в короткі терміни практично неможливо. Тому для грамотної захисту своїх прав і повної впевненості в позитивному результаті перевірки, рекомендуємо довірити своє підприємство досвідченим фахівцям.

Послуга «Супровід перевірок» має на увазі залучення компетентних фахівців для спостереження і контролю за роботою органів, які проводять перевірку.

Переваги залучення професіоналів для супроводу перевірок. Бухгалтерские услуги Киев.

Податкову перевірку проводять по етапах, чітко визначеним Податковим кодексом. Отже, будь-який формальний недотримання алгоритму перевірки може служити істотним підставою для звільнення від податкової відповідальності. Виявити порушення проведення перевірки контролюючими органами здатний досвідчений і уважний бухгалтер, якому знайомі всі нюанси законодавства.

Бухгалтера компанії ТОВ Хоттей-7, яких ви запросите для супроводу перевірки, забезпечать всі необхідні заходи для того, щоб ваші інтереси були дотримані. Якщо ви не задоволені результатами перевірки, наші фахівці допоможуть грамотно і професійно оскаржити податкове повідомлення-рішення і уникнути певних санкцій і штрафів.

супровід перевірок

Співробітники ТОВ Хоттей-7 можуть запропонувати два варіанти супроводу перевірок контролюючих органів - комплексний супровід і одиничне. Що включають в себе ці процедури:

• Аудит діяльності клієнта.

Аналіз бухгалтерських документів і виявлення в них найбільш вразливих моментів. Бухгалтерський супровід в цьому випадку направлено на оцінювання наявної документації саме з точки зору перевіряючих органів, що відрізняються великою упередженістю і посиленою увагою до дрібниць.

• Взаємодія з представниками перевіряючих органів, активну участь в перевірці.

• Аналіз актів перевірки.

Складання юридично грамотно обгрунтованого висновку, що вказує на правомірність претензій до дій податкового органу, а також компетентне консультування безпосередньо в момент проведення перевірки.

• Досудове та судове вирішення спорів.

Представлення інтересів клієнта при розгляді наявних претензій, виклад їх у письмовій формі відповідно до встановлених норм, оскарження підсумків перевірки, винесених перевіряючими. Складання вимог щодо повернення надлишків за сплаченими пені, зборів, штрафів або податків, а також з відшкодування витрат і збитків, викликаних певними діями перевіряючих органів.

 

Мета професійного супроводу перевірок -захист прав платника податків

Якісний супровід перевірок допоможе не допустити проблем, які можуть виникнути у підприємства, недостатньо підготовленого до візиту перевіряючих. Наші фахівці проаналізують діяльність вашого підприємства, визначать слабкі місця і розроблять ефективний механізм захисту, здатний обмежити або знизити можливі штрафні санкції.

Такий підхід із залученням фахівців з боку допоможе вашому підприємству знизити ризик негативних наслідків проведення перевірки, які часто бувають непередбачувані. Крім фінансових і тимчасових втрат, податкові перевірки можуть привести до блокування банківських рахунків і навіть до залучення в кримінальний процес. Тому, щоб успішно захистити і відстояти свої інтереси, рекомендуємо скористатися послугою супроводу під час перевірок.

Варто почитати